Home O společnosti

Základní údaje

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA WELDING spol. s r.o. vznikla jako soukromé vzdělávací zařízení certifikované Českou svářečskou společností ANB Praha. Působí na trhu již 11 let, během této doby společnost prošla vývojem a rozšířila svou činnost v oblasti svařování o zámečnické a svářečské práce a svářečské dozory ve strojírenských firmách. Společnost vychází v oblasti svařování ze zvládnuté praxe a teoretických dovedností prohloubených spoluprací s odbornými institucemi a poznatky z aktuálních potřeb daného úseku

Svářečská škola Welding s.r.o.  se od 1. 9. 2010 nachází v nově vybudovaných prostorách za  finanční spoluúčasti Evropské unie, využívá nejmodernější technologická zařízení s vysokým stupněm organizace práce a je spolehlivým partnerem ve svém oboru. Pro oblast vzdělávání je zařízení vybaveno moderními školícími pomůckami - audiovizuální technikou  pro teoretickou výuku a pro praktickou výuku moderními svářecími zdroji značky Fronius.

Společnost nabízí základní svářečské kurzy a zaškolení pracovníků dle ČSN 050705 a úřední svářečské kurzy  - základní i opakovací úroveň dle ČSN EN 287-1,2, ČSN EN 9606-2, ČSN EN 13133, ČSN 1418 na všechny metody.

Výstupem základních kurzů je svářečský průkaz a osvědčení s celostátní platností, včetně Slovenské republiky. Výstupem úředních kurzů je svářečský průkaz a osvědčení Evropský svářeč s celostátní i mezinárodní platností v zemích Evropské unie.

Veškerá školení jsou zajišťována pracovníky s odpovídajícím stupněm vzdělání a vysokou kvalifikací.

V oblasti svářečských a zámečnických činností se zaměřuje na provádění svářečských a zámečnických činností vyžadující vysokou specializaci a kvalifikaci.

 
EU.jpg
Přihlásit seVyhledávání
Počet návštěv
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes8
mod_vvisit_counterTento týden169
mod_vvisit_counterTento měsíc1733
mod_vvisit_counterCelkem153540

Online návštěvníků: 3
Dnes je: 21.02.2018